Bud-Net  
 

BUD-NET Warszawa
tel. 022 490-36-35
kom. 606-92-55-66
 

Meble ogrodowe
Ławki ogrodowe - żeliwne i stalowe

Mała architektura
Strona zamówień internetowych na
ławki ogrodowe, kosze, stojaki rowerowe
 

KOSZE NA ŚMIECI STOJAKI ROWEROWE KONTAKT - DANE FIRMY Strona główna serwisu BUD-NET.PL
 
Opis produktu - producent firma METALICO

Wyroby są wykonane na zamówienie ze stali nierdzewnej lub stali węglowej ocynkowanej, malowanej proszkowo oraz listew z drewna egzotycznego. Czas realizacji zamówienia 3-4 tyg.

Stal węglowa: zastosowano profile stalowe o bardzo wysokiej jakości, specjalnie produkowane pod zaostrzone wymogi estetyczne przemysłu meblarskiego. Stelaż metalowy ławki w celu zabezpieczenia przeciw procesowi korozji jest poddany ocynkowaniu. Końcowym etapem jest malowanie stelaży metodą proszkową na wybrany przez klienta kolor z palety RAL.

Stal nierdzewna: zastosowano profile AISI 304 wysoce odporne na korozję i czyniki zewnętrzne. Najwieksza zaleta tego gatunku polega na doskonałej przydatności do obróki i spawania. Produkty w wersji ze stali nierdzewnej są wykończone drobnym szlifem. Stosujemy profile pochodzące jedynie od europejskich producentów, nie używamy tańszej stali pochodzącej z importu.

Listwy - drewno egzotyczne IROKO : wykonane ze specjalnie wyselekcjonowanego drewna, o bardzo dużej twardości, odporności na ścieralność oraz zewnętrzne czynniki atmosferyczne. W ławkach użyto desek o grubości 3 cm, natomiast w krzesłach i stołach o grubości 2 cm. Listwy drewna egzotycznego IROKO zabezpieczone są przez olejowanie.

System montażu: wszystkie produkty firmy Metalico z zakresu mebli zewnętrznych są zaprojektowane do wielkokrotnego montażu i demontażu. W listwach dewnianych zastosowaliśmy innowacyjny system mocowania bazujący na wkrętach z wewnętrznym gwintem metrycznym wkręconych do spodu listwy. Dzięki temu zachowaliśmy jednorodność powierzchni drewnianej nie zakłóconą koniecznością wiercenia przelotowo otworów pod śruby. Jednocześnie poprzez zastosowanie skręcania stelaża metalowego z deskami za pomocą śrub zapewniamy naszym klientom komfort i łatwość złożenia produktu, gdyż gwint metryczny w listwie drewnianej wymusza precyzyjny rozkład listew oraz daje możliwość wielokrotnego składania i demontażu produktu bez pogorszenia jego właściwości użytkowych.

Opakowanie: opakowanie kartonowe.

Produkt jest objęty 24 miesięczną gwarancją producenta na elementy stalowe oraz 12 miesięcy na drewno !

Dla użyteczności publicznej - oferujemy wykonanie ławek, oprócz drewna egzotycznego, drewno jesionowe
w następujących kolorach lakiero-bejcy.


kolorystyka jesionu
 

Copyright © 2004 - 2016 Bud-Net