Betonowa kostka brukowa gr. 10 cm; 8 cm; 6 cm; krawężniki, oporniki, płyty

BEHATON

DEVA

DEVA ELIT

PROSTOKĄt

NOSTALIT

HOLLAND

UNI - FALA

AKROPOL

Kostka, betonowe krawężniki drogowe, oporniki, obrzeża trawnikowe, płyty ażurowe MEBA

Wyroby betonowe dostarczamy na plac budowy

Firma BUD-NET jako właściciel portalu budowlanego www.bud-net.pl, a ponadto prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych oraz ich dystrybucję na obszarze całej Polski. Współpracujemy z najlepszymi producentami z Polski i Europy, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom doskonałą jakość oferowanych produktów. Naszym ważnym atutem są także przystępne ceny pozwalające na minimalizowanie kosztów inwestycji budowlanych. Udostępniamy możliwość składania zamówień przez Internet, co jest bardzo wygodne i pozwala na zaoszczędzenie cennego czasu.

Głównym produktem występującym w ofercie BUD-NET jest betonowa kostka brukowa. Jej zastosowania jest bardzo szerokie i uniwersalne, przy niskim koszcie zakupu . Może być użyta w architekturze ogrodów oraz jako materiał na alejki czy podjazdy. Duży wybór kształtów i kolorów pozwala na tworzenie niezwykle efektownych wzorów. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować naszym klientom produkty o wysokiej jakości i korzystnej cenie. Oczekiwania klientów udaje nam się spełniać dzięki dobrym kontaktom z lokalnymi producentami oraz wzorowej obsłudze. Zawsze przestrzegamy umówionych terminów, zamówienia realizujemy szybko i sprawnie. Na życzenie klientów ciężkie materiały takie jak kostka brukowa dostarczamy we wskazane miejsce samochodami wyposażonymi w HDS Istnieje możliwość odbioru osobistego z magazynów producenta - Ostrów Mazowiecka ; Lubin

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą a przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Udzielimy szczegółowych
informacji na temat cen, warunków dostawy oraz składników aktualnej oferty.

Zamówioną kostkę można też odebrać własnym transportem z jednego z zakładów produkcyjnych

Wybierz rejon Polski - miejsce inwestycji/dostawy kostki brukowej - elementów betonowych

• centralna i północno-wschodnia część Polski - zobacz cennik   Warszawa, Ciechanów, Siedlce...

• południowo-zachodnia część Polski - zobacz cennik   Wrocław, Poznań, Zielona Góra, Gorzów Wlkp ...Planujesz budowę? Chcesz zrobić nietypową nawierzchnię przed budynkiem? Szukasz trwałych materiałów budowlanych? Skontaktuj się z BUD-NET. To doświadczona firma, która doradzi jaka kostka najlepiej będziesz pasować do potrzeb indywidualnych każdego Klienta. Zajmuje się również sprzedażą oraz dystrybucją kostki betonowej, którą możesz wykorzystać w szerokim zakresie. Typowa kostka betonowa to wiodący produkt oferowany w różnej wielkości i kształcie. Kostka brukowa doskonale nadaje się do stworzenia ciekawych wzorów w ogrodowych alejkach, podjazdach a także wokół domu. Zaprojektuj swoje własne podejścia, aby być zadowolonym przez następne lata.


Inne materiały budowlane oferowane przez BUD-NET

KRUSZYWA DROGOWE

ODWODNIENIA LINIOWE

KRATKI TRAWNIKOWE

STOJAKI ROWEROWE

STALOWE ŁAWKI PARKOWE

ŁAWKI BETONOWE

KOSZE BETONOWE NA ŚMIECI

KOSZE PARKOWE - MIEJSKIE

SŁUPKI BETONOWE

DONICE BETONOWE

CEGŁA PEŁNA I DZIURAWKA

PARKIET PODŁOGOWY

KOSTKA GRANITOWA

KRAWĘŻNIKI GRANITOWE - PŁYTY

KOSTKA BRUKOWA

ZBIORNIKI BETONOWE

BUD-NET - Warszawa, Tel: 22 490-36-35, Mobile: 606-92-55-66, E-mail: biuro@bud-net.pl
Copyright © 2004 - 2024