Ta strona wykorzystuje cookie. Więcej informacji na ten temat link. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
   

Parkiet dębowy i jesionowy - klepka grubości 22 mm

Naturalny drewniany parkiet podłogowy - najlepszym materiałem na podłogę w Twoim domu.

Firma BUD-NET jako właściciel serwisu budowlanego www.bud-net.pl, zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych i ich dystrybucji na terenie całej Polski. Jednym z nich jest klepka i deski podłogowe wykonane z dębu lub jesionu. Naszymi dostawcami są firmy uznane nie tylko w Polsce ale i Europie, co gwarantuje wysoką jakość produktu. Drewno pozyskiwane do produkcji parkietu pochodzi z północno - wschodnich rejonów Polski a sama produkcja odbywa się w Hajnówce - największym zagłębiu tej branży w kraju, gdzie tajniki produkcji przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Oferowane nasze wyroby sprzedajemy w cenach producenta co pozwala zmniejszyć koszty inwestycji a zamawiając przez internet, również cenny czas. Do układania parkietu radzimy zatrudnić sprawdzone firmy parkieciarskie, co gwarantuje że efekt finalny, będzie zgodny z Państwa oczekiwaniami.
Parkiet dostarczamy na terenie całego kraju przy współpracy firm kurierskich.

Dostarczana klepka spełnia poniższe normy
Wilgotność drewna:...............9% ±2%
Tolerancja wymiarowa:.............±0,2 mm


   
Klepki parkietu mają wpusty i wypusty czyli tzw. "własne pióro".
Dzięki dużej grubości nadają się do kilkukrotnego cyklinowania.
Dostarczany parkiet podłogowy wymaga dalszej obróbki tj. cyklinowanie, lakierownie, bejcowanie, woskowanie, szczotkowanie itp. co spowoduje uzyskanie żądanego efektu.

Parkiet dębowy - NATUR klasa I - grubość 22 mm

Gatunki parkietu - Dąb
Natur - elegancki wygląd dzięki jednolitej barwie i braku dużych sęków.
Rustikal - wyraźne sęki i mocny rysunek słojów.
W przypadku parkietu dębowego gatunek Natur to pierwsza klasa jakości, natomiast Gestreift i Rustikal to II klas jakości.
Rozdzielenie klasy I i II na dodatkowe gatunki wynika z przyjęcia niemieckich norm jakości (DIN-280) i nazewnictwa w produkcji parkietu.

Parkiet jesionowy - NATUR klasa I - grubość 22 mm

Gatunki parkietu - Jesion
Natur - bez wad, kolorowy, jaśniejszy odcień.
Markant - bez wad, kolorowy, ciemniejszy odcień.
W parkiecie jesionowym nie występują gatunki Gestreift i Rustikal. Ze względu na różne cechy drewna dębowego i jesionowego gatunki Natur i Markant w parkiecie jesionowym nie są odpowiednikami gatunków parkiecie dębowym.

Zasady pakowania i sprzedaży parkietu dębowego
Parkiet sprzedawany jest tylko w pełnych paczkach - fabrycznie pakowanych Poniżej tabela pokazująca zawartość paczki w mkw dla poszczególnych rozmiarów klepki.

klepka - długość 240 mm 250 mm 300 mm 350 mm 360 mm 400 mm 450 mm 500 mm
klepka szer. - 50 mm - - 0,900 - - - - -
klepka szer. - 60 mm 0,720 - 0,900 - 1,080 1,200 1,350 1,200
klepka szer. - 70 mm - 0,700 0,840 0,980 - 1,120 1,260 1,400

Firma BUD-NET oferuje sprzedaż artykułów budowlanych, wśród których znajdują się również materiały na podłogi i posadzki. Wśród materiałów na podłogi firma oferuje nie tylko parkiet dębowy czy parkiet jesionowy, ale również dębowe deski podłogowe, deski podłogowe wykonane z jesionu oraz listwy przypodłogowe, czyli cokoły. Produkty występują w różnych grubościach. Drewniane parkiety sprzedawane są w pełnych, fabrycznie pakowanych paczkach. BUD-NET oferowane produkty bierze tylko od sprawdzonych dostawców. Firma oferuje konkurencyjne ceny i szybki czas realizacji zamówień, które można składać przez Internet. Na pierwszym miejscu stawia na terminowość wykonywania zleceń oraz satysfakcję naszych Klientów.


Inne materiały budowlane oferowane przez serwis BUD-NET

KRUSZYWA DROGOWE

ODWODNIENIA LINIOWE

KRATKI TRAWNIKOWE

STOJAKI ROWEROWE

STALOWE ŁAWKI PARKOWE

ŁAWKI BETONOWE

KOSZE BETONOWE NA ŚMIECI

KOSZE PARKOWE - MIEJSKIE

SŁUPKI BETONOWE

DONICE BETONOWE

CEGŁA PEŁNA I DZIURAWKA

PARKIET PODŁOGOWY

KOSTKA GRANITOWA

KRAWĘŻNIKI GRANITOWE - PŁYTY

KOSTKA BRUKOWA

ZBIORNIKI BETONOWE

BUD-NET - Warszawa, Tel: 22 490-36-35, Mobile: 606-92-55-66, E-mail: biuro@bud-net.pl